Sitemizde şuan toplam 11413 film bulunmaktadır.

The Golden Holiday

0
( Yüksek Kalite )
Byeong-Soo, Kore’de küçük bir şehirde bir dedektif olarak çalışmaktadır. Karısı sürekli yurt dışına tatile gidememelerinden dolayı başının etini yemektedir. Uzun yıllardı evli olan çift henüz bir kez bile yurt dışına çıkmamıştır ve ailenin annesi komşularına imrenmektedir. Polis Merkezindeki arkadaşlarının da yardımıyla ailesini Filipinler’e bir yolculuğa çıkarır ve ilk kez yurtdışına çıkarlar. Kızı kendi ve karısıyla birlikte çıktıkları bu tatilde her şey normal ilerlerken bir suç örgütünün lideri olan Patric’in planladığı bir suça karışır. Byeong-Soo, cinayetin baş zanlısı olur ancak işler hiç de göründüğü gibi değildir.
Küçüklükten arkadaşı Sang-ho Kim yıllar önce parasını çalıp Filipinler’e kaçmıştır ve kaderin cilvesidir ki burada karşılaşırlar. Başta çok sinirli olan Byeong-Soo, Sang-ho Kim’in hapse düştüğünü öğrenince yanına gider ve yardımcı olmaya çalışır. Sang-ho Kim küçükken birlikte konuştukları hazinenin yerini yıllarca aramış ve bulmayı başarmıştır ancak düşmanları onu ele geçirmek için her şeyi yapmaya kararlıdır. Onlardan önce hazineyi bulmaları gerekmektedir ancak Sang-ho hapiste olduğu için bir şey yapamamaktadır. Bu ikili, hazineyi düşmanlarından önce ele geçirmek ve Byeong-Soo’nun adını temize çıkarmak için ellerinden geleni yapar.
Kore yapımı ‘The Golden Holiday’ filminin yönetmen koltuğunda Bong-han Kim oturuyor. Filmin senarist koltuğunda ise Do-won Kwak oturuyor. Do-won Kwak aynı zamanda başrol karakteri olan Byeong-Soo’yu canlandırıyor. 5 gün önce

28 views
FILM BILGILERI 5 ay önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?