Sitemizde şuan toplam 11413 film bulunmaktadır.

Savaşın İki Dünyası – A World of Worlds

0
( Yüksek Kalite )
İki farklı dünya, tek vicdansız ve güçlü kötü. A World of Worlds filmi, ekranı başında izleyicilerini oturdukları yerden alıp, farklı bir zaman çizgisine ve tarihe sahip farklı bir gezegene götürüyor.
Ressear isimli gezegen, bir zamanlar Kraliyet Dörtlüsü adı verilen dört kişiden oluşan asil, soylu ve iyi kalpli insanlar tarafından yönetiliyordu. Baş düşmanlarını, tüm dünyayı tehdit etmekte olan en güçlü büyücüyü yakalayıp, yerin en altına hapsettikten sonra tüm halk tarafından Kraliyet Dörtlüsü olarak adlandırılmışlardı. İsimlerini iyiliklerinden ve saf kalplerinden alan dörtlü, ortadan kaybolmuş ve arkalarında bir efsane bırakmıştı. Bu dörtlünün ruh özleri, Öz Taşı isimli bir taşta saklanıyordu ve efsaneye göre Kraliyet Dörtlüsü dünyanın onlara ihtiyacı olduğu gün geldiğinde, reankarne olmuş yeni kişilikleri ile geri gelecek ve bu taşı kullanarak eski benliklerine kavuşacaklardı, böylelikle Kraliyet Dörtlüsü kaldığı yerden devam edecekti.
Bu efsaneye inanan birçok kişi, uzun bir süre daha mutlu mesut yaşamaya devam etse de bir gün geldi ve Kraliyet Dörtlüsü ortalarda yoktu. Artık büyülü gezegen Ressear, kötü bir büyücü tarafından ele geçirilmişti. Tek dileği herkese hükmetmek, herkesin tek Tanrısı olmak ve insanlara işkence etmek olan kötü büyücü Sil, cariyeleriyle birlikte köylerde dehşet saçmakta. Sofia Hayden ise, Merc şehrinin ordusunun komutanı olarak, bu kötülüğe direnenlerle birlikte bir yola çıkmış ve efsanede adı geçen Kraliyet Dörtlüsünü bulmak istemekteydi.
Buldu da, ancak farklı bir dünyada. Bizim gezegenimiz olan Dünya’da yaşayan sıradan bir vatandaşın bedeninde reankarne olan Kraliyet Dörtlüsünden bir tanesi bulunmuştu. Şimdi o büyük kötülükle savaşmak, hem Dünya’yı hem de Ressear gezegenini kurtarmanın vakti gelmişti. Sofia Hayden, ordunun komutanı olarak kralla birlikte büyük kötü büyücüye karşı mücadeleye giriyor.
1 Aralık 2020 tarihinde Amerika Birleşik Devletleri’nde ilk kez yayınlanan filmin yönetmenlik koltuğunda Barry Gaines ismi oturuyor. Filmin senaryosu da yine filmin yönetmenliğini yapmakta olan Barry Gaines’in kaleminden çıkarak ekranlara yansımıştır. Oyuncu kadrosuna bakıldığında ise karşımıza ilk olarak Clinton Bailiff, Daphnee Avril Bless ve Theodore Burt isimleri çıkmakta. 2 ay önce

60 views
FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?