Sitemizde şuan toplam 11413 film bulunmaktadır.

Örümcek Adam Eve Dönüş – Spider Man Homecoming

0
( Yüksek Kalite )
Spider-Man: Homecoming 7 Haziran 2017’de Seyircileriyle Buluşacak!
Tom Holland bu yılın başlarında sahneye ilk defa Peter Parker yani Spider-Man olarak full hd filmde izlediğiniz Marvel Cinematic Universe’e ait olan Captain America: Civil War filminde çıkmıştı. Filmde sadece 2 sahnede görünmesine rağmen dünya çapındaki hayranları üzerinde yeteri kadar etki bırakmış ve solo filminin çekilmesi için gerekli baskıyı sağlamıştı. Bu yüzden de Kevin Feige’in Sony ile olan karmaşık anlaşması sonucu Örümcek Adam Eve Dönüş filminin 2017’de çekimlere başlanması kesinleşti.
Full film izle ekranlarında yakında izleyeceğiniz Spider-Man: Homecoming filmi Peter Parker’ın Marvel Cinematic Universe ile olan ilk solo filmi olacak.
Filmin konusu ne derseniz….
Suç dünyasına karşı savaşta Captain America: Civil War filminde ilk sansasyonel çıkışını yapan Peter Parker, genç örümcek adam rolüne Spider-Man: Homecoming filmi ile alışmaya başlıyor. Avengers ekibindeki görevinden oldukça etkilenen genç Peter, Tony Stark’ın gözetiminde eve geri döner ve halası May ile yaşamaya devam eder. Peter günlük normal yaşamına devam ederken bu sırada da mahallenin koruyucu örümcek adamı olarak çok değer verdiği mahallesini ve mahalle sakinlerini korumaya başlar. Ancak akbabanın yani yeni kötü adamın ortaya çıkması ile Peter’in değer verdiği her şey de tehlikeye girmiştir ve Peter’de bu konuda bir şey yapmadan duramayacaktır!
Peki fragmandan ne haber?
Spider-Man: Homecoming filminin yayınlanacağını duymamız zaten yeteri kadar heyecan vericiydi, ancak şimdi birde uluslararası fragmanı da yayınlandı! Çünkü filmin kısa fragmanı geçtiğimiz yaz aylarında ilk olarak Hall H’de San Diego Comic-Con’da oldukça küçük ve kapalı bir izleyici kitlesi ile buluşmuştu. Hall H’de San Diego Comic-Con’da yayınlanan bu kısa fragman asla basınla paylaşılmamış ve dünya çapındaki hayranları bu ilk fragmandan mahrum kalmıştı.
Şimdi bu muhteşem filmi fullhdfilmizlesene’de izleyebilirsiniz.
Örümcek Adam eve Dönüş filminde ilk düşünceler nasıl?
Spider-Man: Homecoming filmi ile ilgili daha önce bazı tereddütler olmuştu. Özellikle Sony’nin Amazing Spider-Man filmindeki başarısızlığından sonra! Ancak Tom Holland örümcek adam hayranlarına beklediklerini Captain America: Civil War filminde sunacağının ilk tüyolarını vermişti. Fragmandan da açıkça anlaşılacağı gibi Spider-Man: Homecoming filmi hayranlarının tam olarak beklediği bir film olacak.
Spider-Man: Homecoming oyuncularından ne haber?
Marvel Cinematic Universe ikinci evresini Avengers: Age of Ultron, Ant-Man ve Captain America: Civil War filmleri kapamıştı. Üçüncü evresini ise şimdi Spider-Man Homecoming filmi ile başlatacak.
Marvel, Tom Holland’ı muhteşem yetenekler ile çevrelediği için filmin oyuncu kadrosu da çok güçlü olacak. Full filmde izleyeceğiniz Spider-Man: Homecoming filminde sadece örümcek adam değil Captain America: Civil War’dan yakından tanıdığınız Robert Downey Jr. kendi karekteri Tony Stark’ı canlandıracak. Filmin heyecan verici bir diğer oyuncusu ise oscarlı oyuncu Michael Keaton. Michael Keaton filmde ana kötü karekteri yani akbabayı canlandıracak. Elbette örümcek adam filminin kadrosu bu kadarla sınırlı değil. Filmde ayrıca Martin Starr, Logan Marshall-Green, Angourie Rice, Zendaya, Donald Glover, Hannibal Buress, Jon Favreau, Bokeem Woodbine ve Marisa Tomei gibi deneyimli ve yetenekli oyuncularda yer alacak.
Yönetmen ve yazarlar kimler olacak?
Sabırsızlıkla beklenen ve ilk olarak hd film izle adresinden sizlere ulaşacak olan Spider-Man: Homecoming filminin yönetmen koltuğunda Jon Watts (Cop Car) ve yazar ekibinde de John Francis Daley ile Jonathan Goldstein olacak.
Örümcek Adam Eve Dönüş ne zaman vizyoan gidercek?
Spider-Man: Homecoming filmi 7 Haziran 2017 tarihinde hayranları ile buluşacak.
Spider-Man: Homecoming filminin fragmanını izlemeyi unutmayın.
Örümcek Adam 1 izle
Örümcek Adam 2 izle
Örümcek Adam 3 izle
İnanılmaz Örümcek Adam 1 izle
İnanılmaz Örümcek Adam 2 izle
Örümcek Adam Örümcek Evreninde izle
Örümcek Adam Evden Uzakta izle 3 hafta önce

36 views
FILM BILGILERI 5 ay önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?