Sitemizde şuan toplam 11413 film bulunmaktadır.

Monster Hunter – HD

0
( Yüksek Kalite )
1 saat 43 dakikalık nefes kesen aksiyon ve macera filmi, Birleşmiş Milletler isimli uluslararası organizasyonun askeri kolunda görev yapmakta olan ve görev yaptığı takımın da lideri olan kadın bir askeri mercek altına alıyor. Birleşmiş Milletler’in askeri kolunda sayılı kadın liderlerden biri olan Artemis, bir portaldan geçerek farklı bir gerçeklikle tanışıyor. Tanıştığı farklı ve tamamen yeni olan bu gerçeklikteki gezegenin, canavarların korkunç istilası altında olduğunu fark ediyor.
Geldiği bu yeni ve farklı gezegenin oldukça da tehlikeli bir gezegen olduğunun farkına varan Birleşmiş Milletler askeri takım lideri Artemis burada Hunter adında cesur bir savaşçı ile tanışıyor. Hunter, gezegenini istila eden ve ortalığı kaosa çeviren bu korkunç canavarların istilasından kurtarmak için oldukça tehlikeli ve bir o kadar da cesaret ve onur gerektiren bir savaş vermektedir. Bu noktada Hunter ile tanışan Artemis, bizim gezegenimizin de tehdit altında olduğunu ve canavarların portaldan geçerek dünyaya ulaşması durumunda beraberlerinde büyük bir yıkım getirebileceklerinin farkına varıyorlar. Hunter ve Artemis, güçlerini birleştirerek canları pahasına bir mücadeleye giriyor. Girdikleri bu mücadelede hayatlarını kaybedebilirler ancak eğer mücadeleyi kaybederler ve o canavların portaldan geçmesine olanak sağlarlarsa, tüm insanlığın geleceği tehlikeye girecektir.
2020 yılının Aralık ayında vizyona girerek izleyicilerle buluşan aksiyon ve macera filmi Monster Hunter’ın yönetmenlik koltuğunda ise bu tür yapımlara aşina olan ve farklı çalışmaları da bulunan Paul W.S. Anderson ismi oturuyor.Senaryo ekibine bakıldığında da karşımıza yönetmenlik görevini de üstlenmekte olan Paul W.S. Anderson ve oyun serisinin yapımcısı olan Kaname Fujioka isimleri çıkıyor.
Bu amansız ve tehlike dolu mücadelede filmin odak noktası olan Birleşmiş Milletler Askeri kolunda liderlik görevi bulunan Artemis karakterine Ukraynalı kadın oyuncu Milla Jovovich hayat veriyor. Artemis ile güçlerini birleştirerek bu büyük savaşta Artemis ile omuz omuza mücadele edecek olan cesur savaşçı Hunter karakterine ise aksiyon ve dövüş filmlerinde daha önce izleyicilerle birçok kez buluşmuş olan isim Tony Jaa hayat veriyor. Aynı zamanda oyuncu kadrosunda T.I. isimli sanatçı da bulunuyor.
Full HD Film izlesene iyi seyirler diler. 2 ay önce

108 views
FILM BILGILERI 6 ay önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?