Sitemizde şuan toplam 11413 film bulunmaktadır.

Deadpool 2 – HD

0
( Yüksek Kalite )
Deadpool 2 2018 1080p Full HD Film izle
Wade Wilson (Deadpool) biricik aşkı Vanessa’yı kaybettikten sonra intihar düşüncesine varacak kadar büyük bir bunalım halinde yaşamını sürmektedir, daha açık ifadeyle ortalıkta ruh gibi dolanmaktadır.Deadpool’un hayata yeniden dönmesi için onu yaşama tutunduracak büyük bir amacı olması gerekmektedir. Bu amacı nihayet, genç bir mutant olan ve Firefist isimli çocuğu, gelecekten gelen ve Cable isimli bir cyborg’dan koruma görevi yakalar.
Fakat bu görev hiç de basite alınacak bir görev değildir, hatta o derece zorlu bir görevdir ki Deadpool’un kendine yeni ve inanılmaz süpergüçlere sahip bir kahraman takımı kurması gerekmektedir. Elbette Deadpool bir süperkahraman olduğu kadar, aynı zamanda içimizden biridir ve artık onun kurduğu takım da en az onun kadar enteresan, komik ve adeta belayı üzerine çeken insanlardan meydana gelmektedir.
Ne yazık ki bu sebeple Deadpool daha görevinin ilk saatinde takım arkadaşlarının çoğunu trajikomik kazalara kurban verir ve bu Cable adı verilen bu yok edici cyborg ile mücadele etmek için takımında sadece bir kaç kişi kalmıştır!
Güçlü Cyborg karşısında hiç ummadığı durumlarla karşılaşan, şaşıran, hatta bocalayan kahramanımız Deadpool’un git gide çetinleşen mücadelesi acaba nasıl sonuçlanacak.. Hep birlikte izleyip görelim.
Deadpool 2 izle
Full HD Film izlesene iyi seyirler diler. 1 yıl önce

47 views
FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?