söz dizisi izle
Blade Runner 1: Bıçak Sırtı filmi HD izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.3 IMDB Puanı 630 Görüntülenme

Blade Runner 1: Bıçak Sırtı filmi HD izle

Film ; Philip K. Dick ’in romanından uyarlanmıştır. 2 Oscar adaylığı. 10 farklı ödül ve 16 adaylığı bulunmaktadır. Uzaydaki bir madende çalışan androidler, kaçıp dünyada rehine alıyorlar. Rick Deckard (Harrison Ford) ’ın işi onları bulup yok etmektir. Kaçanları ararken, anroidlerle insanları birbirinden ayırmak zorundadır. Aramaları sırasında kopya insanları, yani androidleri yapan şirket Tyrell Corporation hakkında gizli bilgiler elde ediyor.
Görsel olarak muhteşem, yoğun aksiyon sahnelerine sahip ve yapımından bu yana güçlü bir etkiye sahip olan Ridley Scott ’ın Bladerunner ’ı, uzatılmış ve daha önce asla görülmemiş özel efektlere sahip Son Versiyon ’u ile karşınızda. 21.Yüzyıl Dedektifi Rick Deckard rolünde Harrison Ford erkeksilik ve incinebilir bir varlıkla bu tarz sahibi kara gerilime imza atıyor. İleri teknoloji bir dünyada şehrin dışında ve sosyal dejenerasyonla dolu bir gelecekte Deckard, kaçak ve katil replikaların peşindedir – ve kısa süre içerisinde ruhunu teslim edeceği esrarengiz bir kadına doğru yol almaya başlamıştır.
Bilgilendirme: Bu film Blade Runner 2049: Bıçak Sırtı (2017) ikinci versiyonu çıktığı için sitemizin ana sayfasına kaçıranlar veya tekrar izlemek isteyenler için hem Türkçe Dublaj hem Altyazılı olarak eklenmiştir.

Blade Runner 1: Bıçak Sırtı (Bir) Türkçe Dublaj veya Altyazılı izleBlade Runner 2049: Bıçak Sırtı (İki) Türkçe Altyazılı izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?