Sitemizde şuan toplam 11413 film bulunmaktadır.

Batman Kara Şövalye Dönüyor Part 2 – Batman The Dark Knight Returns Pa…

0
( Yüksek Kalite )
Geçmişine bakarak pişmanlık duyan Joker, Wolper’ı hikayesini anlatmak için bir talk-show’a götürmesi için ikna eder ve ona zihin kontrol eden bir ruj sağlayan eski bir uşak olan Abner ile kaçışına yönelik planlar hazırlar. Bu arada, insanlara gizli olarak yardım etmelerine izin verilen bir devlet memuru olarak çalışan Süpermen’den Başkan Ronald Reagan tarafından Batman’in uyanıklık faaliyetlerini sonlandırması isteniyor. Bu olayları çerçevelemek, ABD ile Sovyetler Birliği arasında Corto Malta adasına sahip olmanın üzerinde artan bir düşmanlık. Batman’in varlığının devam etmesi ulusal makamları küçük düşürdüğü için, Yindel komisyon üyesi olur ve Batman’in tutuklanmasını emreder ve Süpermen Batman’e hükümetin kendisini daha fazla hoş görmeyeceği konusunda uyarır.
Joker, David Endochrine’ın şovunda Batman şovunun çatısında; Dövüşürken, Joker Wolper’ı öldürür, stüdyodaki herkesi ölüme kavuşturur ve kaçar. Selina Kyle’ı bulur ve ölümüne düşmeden önce Sovyetler’e nükleer bir saldırı çağıran bir kongre temsilcisinin kontrolünü almak için eskortlarından birini ve rujunu kullanıyor. Batman’in soruşturması, onu Wonder Woman gibi giyinmiş ve giyiniyormuş olduğu Selina’a götürür. Kelley zeminde pamuk şeker olduğunu fark ediyor ve Batman, Joker’in fuar alanında olduğunu düşünüyor. Orada Kelley kazayla Abner’i öldürürken, Batman onlarca insanı ayırt etmeden silahla öldüren Joker’in peşinden gider. Batman, yaralı ve kısmen kör bir Joker’i koruduğu için, Joker’in işlediği her cinayetten sorumlu hissettiğini itiraf eder ve onu kalıcı olarak durdurmak niyetindedir. Daha sonraki mücadelede, Joker Batman’ı tekrar tekrar bıçaklar ve Batman, Joker’in boynunu tanıkların önüne kırar.
Batman’in kontrolünü kaybetmesine ve bir katilin markasına dönüşmesine neden olduğu için Joker, boynunu bükerek kendini öldürür. GCPD geliyor ve bolca kan akan Batman, Kelley’ye doğru yol alıyor ve kaçıyor. Süpermen bir Sovyet nükleer füzesini savurduktan sonra, patlama sonucu vuruldu ve ağır yaralandı; Patlama, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki tüm elektrikli ekipmanları silip nükleer bir kışa neden olan bir elektromanyetik darbe yaratır. Şehir kaosa indikçe, Batman, Kelley ve Gordon düzeni geri almak için Batman’ın Oğulları ve Gotham vatandaşlarını toparladı ve Yindel sonunda Batman’ın aşağı çekmek için çok güçlü olduğunu kabul etti. ABD’nin güçsüz ABD’nin geri kalanı suçla doluyken, Amerika’nın en güvenli şehri Gotham, Başkan’ın idaresini utandırarak Süpermen’i ve askerlerini sonunda Batman’ı durdurmaları için göndermelerini istedi. Batman ve Süpermen Suç Sokağı’nda buluşmayı kabul ediyorlar.
Süpermen yardım edemez, ancak Batman’i yıllarca ihmal ettiği için pişmanlık duymaz ve alçakgönüllülükle savaşa girmemesini ister. Güçlü bir exoframe giyen ve Kelley ve eski süper kahraman Oliver Queen (Green Arrow) tarafından desteklenen Batman, savaşı eşitlemek için çeşitli taktikler kullanarak Süpermen’le savaşıyor. Süpermen avantaj sağladığında, Kraliçe ona sentetik Kryptonite ile yapılan bir okla vurur ve onu ciddi şekilde zayıflatır. Batman, Süpermen’i yener ve Kryptonite’i kasıtlı olarak zayıflattığını iddia eder ve Süpermen’e, Batman’in onu yendiğini asla unutmamasını ve istediği zaman onu öldürebileceğini söyler. Süpermen daha sonra Batman’in kalp atışlarının x-ışını görüşüyle ​​düzensiz ve hızlı olduğunu fark eder ve onu uyarmaya çalışır. Batman, Süpermen’i görmezden geliyor ve ona kızmaya devam ediyor, bu sırada ona kızma nedenlerini açıklıyor. Ancak Batman, görünüşe göre kalp krizinden ölür, Wayne Manor ise kendi kendini imha eder ve Alfred inmeden ölür. Süpermen Batman’in vücudunu tutar, askerlere geri çekilmelerini emreder.
Sonrasında, dünya Bruce’un Batman olduğunu öğrenir; malikanenin bütün sırları malikaneyle yok edildi ve parası yok oldu. Süpermen, Wayne’in cenazesinden ayrılırken, Kelley’nin tabutundan gelen hafif bir kalp atışı duyduktan sonra Kelley’ye bilerek göz kırpıyor. Mağaralarda Bruce, kalp krizinden sağ çıkmış ve Kelley, Queen ve takipçilerine müttefik olarak görevini daha gizli sürdürmeye hazırlıklar yapmak için ölümünü taklit ettiği ortaya çıkarılmıştır.
Full HD Film izlesene iyi seyirler diler. 8 yıl önce

70 views
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?