Sitemizde şuan toplam 11413 film bulunmaktadır.

Army of One – HD

0
( Yüksek Kalite )
Army Of One filmi 2020 yapımı Amerikan aksiyon ve gerilim filmidir. Filmin yönetmen koltuğunda daha önce Christian, Abbey Grace ve Maxx Yeager: Incursion filmlerinin yapımcısı Stephen Durham oturmaktadır. Filmin senaryosu ise David Dittlinger, Stephen Durham ve Ellen Hollman kaleme almıştır.
Filmde bulunan ana karakterlerden bazılarını canlandıran aktörler arasında Ellen Hollman, Stephen Dunlevy, Matt Passmore, Gary Kasper, Geraldine Singer, Kendra Carelli, Barry Hanley, Cameron Bowen, Casey Hendershot, Avivel Ayoung ve Niko Foster bulunmaktadır. Filmde kocası öldürülen bir özel kuvvetler askerinin intikam alması anlatılmaktadır.
Dillon bir polistir ve bir operasyon sırasında yaralanır. Yaralandığı için ve bu olay onu kötü etkilediği için Brenner ile birlikte birkaç gün kamp yapıp kafalarını dağıtmaya karar verirler. Alabama’nın ormanlarının derinliklerinde kampa giderken, garip bir kafe ile karşılaşırlar. Köylü insanların takıldığı bu kafede herkesin anne dediği bir kadın bulunmaktadır. Kafenin işletmeciliğini yapan annenin sözü herkese geçmektedir, kasabanın kabadayıları gençlere bile.
Anne adlı kadının herkese sözünün geçmesinin sebebi tüm kasabanın ve etrafındaki arazinin sahibi olması ve bir mafya lideri olmasıdır. Anne öz ve üvey çocukları ile birlikte büyük bir suç çetesini yönetmektedir.
Kamp yaptıkları sırada Dillon ve Brenner yağmurdan kaçmak için sığındıkları boş bir kulübenin içinde uyuşturucu ve silahlarla dolu bir gizli oda keşfederler. Olaya dahil olmamak için kaçmaya çalıştıkları sırada silah ve uyuşturucuların sahibi onları görür ve alı koyar. Uyandıklarında ikisi da bağlı olan karı koca işkenceye uğramaktadır. Onları birisinin gönderdiğine inanan çete üyeleri ikisini de vurup bir çukura atar. Fakat çukura attıklarında Brenne ölmemiştir. Çukurdan çıkan Brenne kocasının intikamını almak için plan yapmaya başlar.
Çete üyeleri her ikisninde öldüğünü düşünüp rahat rahat silah ve kadın ticaretlerine devam ederken Brenne çoktan ortaya çıkmış ve onları birer birer avlamaya başlamıştır. Tam onlardan kurtulduğunu sanıp şerifin yardımcısını gördüğünde arabasına biner. Fakat Anne şerifin yardımcısını da yanına almıştır ve arabada uyuyakaldığında anne’nin çetesinin evinde uyanır ve her şey tekrar başlar. Kocasının intikamını anne denen kadını öldürmeden alamayacaktır. 4 ay önce

34 views
FILM BILGILERI 6 ay önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?