Sitemizde şuan toplam 11413 film bulunmaktadır.

Yenilmezler 3 Sonsuzluk Savaşı – Avengers 3 Infinity War – HD

0
( Yüksek Kalite )
Yenilmezler 3 Sonsuzluk Savaşı – Avengers 3 Infinity War 2018 Film izle

Avengers takımı her zaman olduğu gibi dünyayı bir takım kötücül güçlerden korumaya devam etmektedir. Fakat bu cesur kahramanlarımızın bir türlü fark edemedikleri yeni ve devasa kötülükte bir güç akıl almaz bir hızla dünyaya yaklaşmaktadır. Bu büyük ve acımasız gücün adı ise Thanos’dur. Thanos’un tek amacı 6 sonsuzluk taşını ele geçirerek  bu devasa gücü çok kötü ve yok edici bir şekilde kullanabilmektir.
Fakat Avengers ekibi, Thanos’un bu tehlikeli planını oldukça geç öğrenir ve Thanos’la karşılaşmak için yeterince hazır değildirler. Thanos nihayet 6 sonsuzluk taşını ele geçirir ve zannedildiği gibi yalnızca dünyayı değil tüm evreni ortadan kaldırmaya ve yok etmeye çalışır. Kahramanlarımız devasa Thanos karşısında güçlerini birleştirirler fakat ne yazık ki Thanos’u durdurarak evreni yok oluştan kurtarmak için sadece Doktor Strange’in tek bir hamle yapma hakkı vardır!  
Yenilmezler, Yenilmezler boxset, Yenilmezler filmleri, Yenilmezler serisi, marvel filmleri izle, The Avengers izle, 12 saat önce

92 views
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?