Sitemizde şuan toplam 11413 film bulunmaktadır.

The Next Kill

0
( Yüksek Kalite )
2018 yılında Brezilya’da gösterime giren aksiyon ve komedi türündeki The Next Kill filminin yönetmenliğini Mike McCutchen yapmıştır. Filmin senaryosunu da McCutchen kaleme almıştır ve J. J. Weber yardımcı yazar olarak görev almıştır. Filmin ana karakterleri Tony Bottorff, Burnie Burns, Louis Black ve Sam Eidson tarafından canlandırılmıştır.
Film kel ve tuhaf gözlüklü bir adamın diğer bir adama bir çantanın nerede olduğunu sorması ile başlar. Kel adam için görünüşe göre çanta çok önemlidir ve adam eğer 1 dakika içinde söylemezse elinde tuttuğu bombayı patlatacağını söyler. Tito adında bir suç lideri çantasını saklamış ve hapse girmiştir. Çantada çok önemli olan bir suç aleti bulunmaktadır ve tüm suçlular bir anda onun peşine düşmüştür. Adam çantanın yerini söyledikten sonra kel adam onu yine de öldürür.
Kel adam şehirdeki güvenlik güçlerinin dikkatini dağıtmak için bir seri katili hapsedildiği yerden çıkarır ve şehirde bir dizi cinayete sebep olur. Daha sonrasında ise şehrin belediye başkanını arar ve ona eğer anlaşma yapmazsa etrafındaki ve şehirdeki herkesin sırayla öleceğini söyler. Anlaşmasına göre polislerin sokaklardan çekilmesi gerekmektedir. Başkan anlaşmayı reddettikten sonra şehirde insanlar ölmeye başlar. Turuncu bir tulum giyen uzun saçlı Cutter adlı seri katil işine başlamıştır. Başkanın eski dostu ve eski bir asker olan Kovboy ise o sırada başkanın ofisine gelir.
Başkan ona bu adamı durdurması gerektiğini söyler. Görünüşe göre Kovboy daha önce şehri birkaç kez kurtarmıştır. Şimdi ise görevi Tito’nun çantasını bulmak ve seri katili durdurmaktır. Tüm bunlar olurken Jihye adı verilen bir suç çetesi şehirde her zamanki gibi insanları gasp etmekte ve zorluk çıkaranlara şiddetle cevap vermektedir. Ancak tüm suçlular gibi onların da Tito’nun çantasından haberleri olur ve onlar da çantanın peşine düşer.
Kovboy ise suç ağındaki muhbiri ve sevdiği kadın olan Kitty ile buluşup bilgi almaya çalışır. Jihyeler, Kovboy, Başkan ve şehrin diğer suçluları hep beraber çantanın peşine düşer. Ancak kovboy hepsine birden karşı koymaya çalışırken suçlular aralarında birleşecektir. 13 saat önce

89 views
FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?