Sitemizde şuan toplam 11413 film bulunmaktadır.

The Matrix 3 Revolutions

0
( Yüksek Kalite ) Part 1 Part 2 Part 3Yorum yap
Neo ve Bane, Hammer’ın tıbbi bölümünde baygın olarak yatmaktadır. Bu arada, Neo dijital benliğini ve kişiliğini Mobil Ave adlı bir sanal metro istasyonunda hapsolmuş bulur. Neo bir şekilde güçlerini gerçek dünyada da kullanabileceğini ve bunun sonucunda kendisini Matrix ile Gerçek Dünya arasındaki bir tren istasyonunda hapsolmuş bulduğu zihninin bedeninden kurtulabileceğini keşfediyor. Bu arada Zion, çok az hayatta kalma şansı olan makinelerle yaklaşmakta olan savaşa hazırlanıyor. Neo’nun ortakları, insanlar ve makineler arasındaki savaşı sonlandıracağına inandığı için onu Merovingian’dan kurtarmak için yola çıkıyor. Bilmedikleri şey ise, her iki dünyayı da yok etmeyi planlayan üçüncü bir tarafın tehdidi olduğu. 
Machine City’nin vizyonundan rahatsız olan Neo, Smith’in hem Matrix’i hem de gerçek dünyayı yok etmeyi planladığını ortaya koyan Oracle’ı ziyaret ediyor . “Başlangıcı olan her şeyin bir sonu” olduğunu ve savaşın sonuçlanacağını belirtiyor. Neo gittikten sonra, büyük bir Smiths grubu Sati, Seraph ve dayanılmaz Oracle’ı özümseyerek, ön tanıma güçlerini kazanıyor.
Gerçek dünyada, Nebuchadnezzar’ın mürettebatı ve Hammer, Niobe’nin gemisini yani Logos’u bulur ve yeniden etkinleştirir. Daha önceki katliamı hatırlamadığını söyleyen Bane’i sorguya çekeceklerdir. Kaptanlar Zion’un savunmasını planlarken, Neo, Makineler Şehrine seyahat etmek için bir gemi talep eder. 
Neo, Trinity ile birlikte yola çıkar. Yola çıkıldıktan bir süre sonra Hammer’ın mürettabı Bane’in kaçtığını ve Logos’ta olduğunu fark eder fakat artık bu bilgiyi Logos’a ulaştırmak için çok geçtir. Bane, Trinity’i rehin alacaktır ve aslında kendisinin Smith olduğunu söyleyerek Neo ile dövüşmeye başlayacaktır.
Neo, Bane’in Smith tarafından asimile edildiğini ve bir kavga başladığını fark eder. Bane dağılıyorNeo’nun gözleri bir güç kablosuyla kör ediyor; ancak Neo, dünyayı altın ışık olarak algılama yeteneğini keşfeder. Neo, Bane’i öldürür ve Trinity onları Makineler Şehrine yönlendirir.
Niobe ve Morpheus, Sentinellere karşı insan savunmalarına yardımcı olmak için Hammer ile Zion’a yola çıkarlar. Makine Şehri yakınında, Neo ve Trinity Neo’nun yok etmeye çalıştığı binlerce füze tarafından karşılanır. Logos, Sentinels saldırılarına uğrar, mürettebat birkaç saniye boyunca füzelerin geminin üzerinden uçmasını izler. Bulut katmanını kırarlar ve Trinity’nin “Güzel” kelimesini fısıldadığı Dünya’nın gerçek gökyüzünü görürler.
İniş yaptıklarında, Logos ile Makine Şehri’ne çarpmalarına neden olacak şekilde kontrolünü kaybederler. Ve kaza gerçekleşir. Trinity kazada ölür.  Neo Makineler Şehrine girer ve makine lideri “Deus Ex Machina” ile karşılaşır. Hem Matrix’i hem de gerçek dünyayı fethetmeyi planladığını belirten Neo, Smith’i Zion’la barış karşılığında durdurmayı teklif eder. Makine lideri bunu kabul eder ve Nöbetçiler Zion’a saldırmaktan vazgeçerler.
Makineler Neo’nun Matrix’e girmesi için bir bağlantı sağlar. İçeride, Oracle’ın güçlerine sahip olan Smith, Neo’ya karşı zaferini öngördüğünü söyleyerek adım atar. Uzun süren bir savaşın ardından Neo kendini asimile etmesine izin verir.
Makine lideri, gerçek dünyadaki Neo’nun vücuduna bir enerji dalgası gönderir. Neo, Kaynağa bağlı olduğundan, enerji dalgalanması, Neo-Smith klonunun ve Matrix’teki diğer tüm Smith klonlarının imha edilmesine sebep olur. Neo’nun yaşamı bu süreçte feda edilse de Smith’i bir kez ve herkes için silmiş olurlar.
The Matrix 3 Revolutions – Full HD Film izle iyi seyirler diler. 2 gün önce

210 views
FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?