Sitemizde şuan toplam 11413 film bulunmaktadır.

Ölü Balık – Dead Fish

0
( Yüksek Kalite ) Part 1 Part 2 Part 3Yorum yap
İngiltere başkenti Londra kentinde katiller, vatan hainleri ve aşıkların çarpışması, aksiyon, komedi ve dramın muhteşem bir filmle harmanlanmasına şahit olacaksınız!
Beş parasız bir çilingir olan Abe klein bu mesleğini gündüzleri istemeye istemeye sürdürürken geceleri partilerde eğlence aramaktadır. Fakat bir gün ummadık bir şekilde kız arkadaşı miminin hamile olduğunu öğrenecektir. Çocuksu bir yapısı olan ve aile kavramından çok uzak bir karaktere ve hayata sahip Abe, baba olmaya hazır mıdır ? Bir türlü karar veremez ve çocuk sanki kendine ait değilmiş gibi duyarsız davranır. Mime abe’nin bu halini biliyor fakat sonralar düzelir diye ona güveniyorken o mimi’yi hayal krıklığına uğratacaktır. 
Mimi hata yaptığının geçte olsa farkındadır. Derken mimi annesinin evine, parise gitmeye karar verecektir, bunu öğrenen abe Mimi’yi kaybetmekten çok korkmuştur hatta Mimi’ye kendi cep telefonunu bile vermiştir.Miminin birikmiş öfkesi abenin tüm bu çabalarını boşa çıkaracaktır. Mimi tren istasyonuna doğru yola çıkar.
Fakat İstasyonda küçük bir kaza sonucunda Mimi’nin cep telefonu Lync isimli meşhur bir kiralık katil ile karışacaktır. Olaylar bundan sonra çok farklı ilerlemeye başlar ve herşey birbirine girer.
Keyifli ve sürükleyici bir film olduğunu düşünerek filmi beğeninize sunuyoruz. 8 yıl önce

133 views
FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?