Sitemizde şuan toplam 11413 film bulunmaktadır.

DNA 2: Bloodline

0
( Yüksek Kalite )
Devoante adında bir adam genç yaşlarında Florida’dayken bir kadınla tanışır ve bir ilişkiye başlar. Bildiğimiz siyahi mahallelerinin çete savaşlarından tutun yasa dışı uyuşturucu kaçakçılığına kadar her şeyi barındıran ‘’DNA 2: Bloodline’’ filmi sizleri Afro-Amerikalı’ların yaşam stiline götürecek bir film. Başrol karakteri Devoante başta sıradan bir adam olsa da zaman geçtikçe bir çete oluşturur ve yasa dışı işler yapmaya başlar. Bu sırada birlikte olduğu kadını hamile bırakır ancak araları bozulunca Florida’yı terk eder ve 3 yıl boyunca bir daha birbirlerini hiç göremezler. Uzun yıllar sonra çete işlerinden yakayı ele veren Devaonte hapse girer ve 30 yılını orada geçirir.
Müebbet hapis yemesine rağmen her yıl Şartlı Tahliye Kurulunun önüne çıkar ve tahliye olma dileğini dile getirir. Ancak kurul her yıl reddeder. Cezaevi programının her aktivitesine katılan Devaonte artık çıkacağına kesin gözüyle bakar ancak bu sırada içeri bir adam girer. Giren kişi yıllar önce hamile bıraktığı kadının oğlu, yani kendi öz oğludur. Aradan bir süre geçtikten sonra bunu fark eden ikili çok yakın bir ilişki kurmaya başlar ve Devaonte aslında bir nevi izleyenlere oğluna anlatırken kendi hayatını ve önemli anılarını gösterir.
DNA 2: Bloodline filminin yönetmen koltuğunda Dana Killebrew oturuyor. Filmin senaryosunu ise Orlando Divinchy Jones ile birlikte hazırlamışlar. 1 hafta önce

77 views
FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?