Sitemizde şuan toplam 11413 film bulunmaktadır.

Bu Gri Yerde – In This Gray Place

0
( Yüksek Kalite )
2018 yapımı Amerikan dram ve gerilim türündeki bağımsız yapımcılı bir film olan Bu Gri Yerde filminin yönetmen koltuğunda Imperial Odyssey: Questions of War, Chippy ve Mimi’s Misadventure filmlerinin yapımcı ve yönetmeni olan R. D. Womack II oturmaktadır. Filmin senaryosunu ise yine R. D. Womack kaleme almıştır.
Ana karakterlerini canlandıran oyuncular arasında Marcus Johns, Angela Nordeng ve Aleksander Ristic bulunan filmde, Phli LaMarr ve Nikolay Moss onlara sadece sesleri ile eşlik etmektedir. Film Glendale Uluslararası Film Festivalinde En iyi gerilim filmi ödülü dahil olmak üzere 14 ödül almış ve 30 ödüle de aday olmuştur.
Aaron kız arkadaşı ile daha mutlu bir yaşam sürebilmek için yollar arayan genç bir adamdır. Kız arkadaşının kardeşi ile bir soygun yapmaya karar verirler böylece daha çok paraları olabilecek ve daha rahat bir yaşam sürebileceklerdir. Bir rehin dükkanını soymaya karar verirler. Silahlarla girip tüm parayı alıp çıkmayı planlayan ikilinin planları bozulur. Soygun başarısızlıklar sonuçlanır ve Aaron kendinisini bir tuvalete atar. Kapıyı kilitleyip kız arkadaşını aradığı sırada polis kapıyı gelir ve açmasını söyler.
Saklanıp izini kaybettirdiğini düşünen Aaron polis kapıdan seslenince korkar. Polise eğer kapıyı kırarlarsa rehin aldığı eşini öldüreceğini söyler. Tek başına sıkışıp kaldığı tuvalette telefondan kız arkadaşı ile konuşmaya devam eden Aaron’un psikolojisi gittikçe bozulmaktadır. Halisünasyonlar görmeye başlayan ve gittikçe zamanı azalan Aaron bu sırada rehin dükkanından çaldığı elmasları bir yere saklamak zorundadır. Aaron’un tuvalete girdiği sahne ile başlayan film ilerledikçe, içeride sıkışan konuşacak birine ihtiyacı olan Aaron kız arkadaşı Laura’yı arar. Laura ona “Bu gri yere nasıl düştün?” sorusunu sorar. Aaron’un hayatından geçmiş sahneler göstererek işlerin buraya nasıl geldiğini anlatmaktadır. 3 ay önce

24 views
FILM BILGILERI 6 ay önce eklendi
BENZER FILMLER
Collateral – HD
82 views izlenme
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?